Установка, обслуговування, повірка теплових лічильників

  • Обстеження систем теплопостачання
  • Проектування, монтаж та реконструкція вузлів обліку теплової енергії
  • Лічильники та системи передачі даних від кращих світових виробників
  • Сервісне обслуговування вузлів обліку та повірка лічильників тепла
  • Системи поквартирного обліку тепла
  • Послуги енергоаудиту та обстеження інженерних систем будівель
Замовити консультацію
Ваш e-mail
Ваше ім`я
Номер телефону
Питання та відповіді
Навіщо проводити обстеження систем теплопостачання?
Обстеження систем теплопостачання повинні проводитися 1 раз на 5 років, відповідно до вимог п.7.7.23 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж». При фаховому проведенні обслідування це дозволяє провести перевірку роботи інженерного обладнання; перевірку рівномірності прогріву опалювальних приладів; визначити ступень рівномірності розподілу теплової енергії між окремими стояками та гілками системи опалення будівлі; визначити технічні заходи, необхідні для забезпечення стабільної роботи системи опалення та зменшення споживання енергоносіїв.
Більшість будинків вже обладнано вузлами обліку теплової енергії. Навіщо знову повертатися до цієї роботи?
Лічильники тепла, що встановлені 10-15 років тому в системах з постійною витратою теплоносія, на даний час є морально застарілими та не можуть забезпечити сучасні вимоги по створенню загальнобудинкових систем зі змінною витратою теплоносія та поквартирним обліком теплової енергії. Впровадження таких систем дає можливість регулювати споживання теплової енергії у кожній квартирі багатоквартирного будинку, що на практиці дає власникам таких систем додаткову економію коштів на рівні 30-40%.
Що таке, системи з постійною та змінною витратою теплоносія? Чим вони відрізняються?
- Абсолютна більшість житлових будинків, що експлуатуються в нашій державі, мають системи з постійною витратою теплоносія (відсутня можливість регулювання тепловіддачі окремих опалювальних приладів). Основним мінусом таких систем є відсутність можливості регулювання витрати теплоносія по стоякам системи опалення та по окремим опалювальним приладам. Так звані «недотопи» та «перетопи», різна температура повітря в центральних та крайніх під'їздах багатоквартирних будинків - основний біч систем з постійною витратою теплоносія.

- Системи зі змінною витратою теплоносія не мають цих недоліків. Застосування автоматичних балансувальних клапанів, що регламентовано ДБН В.2.5-67 «Опалення, вентиляція і кондиціювання», у вертикальній системі на стояках, або в горизонтальній - на приладових гілках забезпечує стабілізацію перепаду тиску; стабілізацію витрати; обмеження витрати зі стабілізацією або з регулюванням температури теплоносія на виході з приладової гілки. На додаток до цього, застосування регуляторів витрати теплоносія на приладах опалення у житлових приміщеннях, та приладів-розподілювачів теплової енергії дозволяє забезпечити необхідний температурний режим у окремих приміщеннях будівлі та суттєву економію коштів споживачів послуги централізованого теплопостачання.
Чи можливо інтегрувати у створену систему зі змінною витратою теплоносія існуючі теплові лічильники?
Так, це можливо на етапі, коли в системі не будуть використовуватися прилади-розподілювачі теплової енергії, що повинні бути об'єднані в єдину систему передачі даних з комерційним вузлом обліку теплової енергії будинку. Лише незначна частина «старих» приладів може бути інтегрована в системи зі змінною витратою теплоносія. Для визначення цієї можливості необхідно провести аналіз існуючої системи обліку та розподілу теплоносія у будівлі.
Яку систему регулювання витрати та обліку теплоносія пропонуєте?
Система обліку та регулювання залежить від особливостей роботи системи централізованого теплозабезпечення для кожного об'єкта теплоспоживання. Відмінності по приєднанню об'єктів до джерел теплопостачання (пряме приєднання до мереж ТЕЦ; використання ЦТП та ІТП; систем автономного теплопостачання та інші фактори) враховуються при проектуванні систем зі змінною витратою теплоносія.
Яким обладнанням комплектуються системи?
- Системи комплектуються обладнанням, яке виробляється на підприємствах ЄС. Все обладнання пройшло міжнародну сертифікацію. Системи комерційного обліку та диспетчеризації мають сертифікати повірки та відповідають метрологічним вимогам по MID, а також мають всі необхідні дозволи на експлуатацію, в якості засобів вимірювальної техніки на території України.
- Вартість обладнання є нижчою, за більшість аналогічних приладів, що реалізуються на території України, а за параметром ціна/якість не має аналогів на вітчизняному ринку вимірювальної техніки.
- Підбір обладнання виконується окремо для кожного об'єкта на підставі розробки технічного замовлення для проектування реконструкції системи з постійною витратою в систему зі змінною витратою теплоносія.

Чи надається гарантія виробника та які умови обслуговування даної продукції на території України?
- Виробник гарантує відповідність теплолічильників нормам, що викладенні у паспорті на прилад, за умови дотримання умов транспортування, зберігання та експлуатації лічильників.
- Гарантійне зобов'язання постачальника 24 місяці з дати продажу приладу.
- На території України діють власні сервісні центри заводів-виробників з обслуговування та ремонту теплових лічильників, що надають гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Чи можливо фінансування робіт в сфері енергоощадних технологій через державні чи міжнародні програми енергозбереження? Для чого потрібен енергоаудит?
Так, це можливо. Для цього необхідно провести ряд підготовчих робіт, у тому числі отримати паспорт енергетичної ефективності будівлі. Пропонуємо виконання робіт по оформленню паспортів енергетичної ефективності та особі умови подальшої співпраці у розробці технічних умов, виготовлення проектної документації та реконструкції внутрішньобудинкових систем теплопостачання в системи зі змінною витратою теплоносія та індивідуальним обліком спожитих енергоресурсів
КОНТАКТИ:
+38 050 950 45 05
povirkazhv@gmail.com
Хочете отримати консультацію по повірці, встановленню лічильників води або тепла? Залиште номер, і фахівець відповість на всі питання